Podgrzewacze z wosku pszczelego

Cena: 1.65 PLN
szt.

Świece  wykonane z czystego wosku pszczelego Świetnie mogą być używane w podgrzewaczach, średnica : 3,8cm wysokość 1,6cm Czas spalania do 5 godzin.

świece z wosku
świece z naturalnego wosku pszczelego. Doskonałe również do podgrzewaczy.

100% NATURALNEGO WOSKU PSZCZELEGO 

Podgrzewacze z wosku pszczelego

Naturalne podgrzewacze z wosku pszczelego wytwarzają wyjątkowy, bardzo przyjemny miodowo-woskowy aromat, a dokładnie zapach wnętrza ula, który uspokaja oraz poprawia samopoczucie. Warto podkreślić, iż do podgrzewaczy z wosku pszczelego używa się zwykle knotów z naturalnej bawełny. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanej w świeczkach parafiny, spalający się wosk pszczeli nie dymi się, a także nie uwalnia żadnych szkodliwych dla organizmu człowieka oraz środowiska substancji.
Stosowanie naturalnych podgrzewaczy z wosku pszczelego niesie ze sobą wiele korzyści, o których bardzo często zapominamy kierując się przy zakupie wyłącznie ceną lub też względami estetycznymi np. kolorystyką. Wystarczy jednak zapoznać się z najważniejszymi zaletami świeczek woskowych, aby przekonać się o ich wyjątkowości.
Zalety podgrzewaczy z wosku pszczelego
Podgrzewacze z wosku pszczelego skutecznie eliminują szkodliwe zapachy, zarówno te naturalne, jak i sztuczne m.in. zapach dymu tytoniowego. Świeczki odświeżają powietrze, wypełniając je miodowym aromatem, wpływają na korzystną ujemną jonizację powietrza, co prowadzi do polepszenia się samopoczucia oraz koncentracji domowników, a także ma działanie relaksujące. Co więcej, podgrzewacze likwidują lub zmniejszają szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego (monitory, telewizor, kuchenki).
Warto również wspomnieć, iż poprzez oczyszczanie powietrza podgrzewacze z wosku pszczelego bardzo pozytywnie wpływają na zdrowie, szczególnie zauważalne jest to u osób cierpiących na alergię oraz choroby układu oddechowego.

 

świece z wosku

spalanie_podgrzewaczy

Świece palą się do samego końca